Agenda juni 2021

1-jun – Antoniusschool – Start lesserie ‘Dansexpressie‘, gegeven door Speel en Dans Bewegingstheater.

2-jun – Rehobothschool (B)SO – start lesserie ‘Avonturenstok maken’, gegeven door Rogier Vogelzang van Crea Natura.

3-jun
– Plantijn – start diverse workshops en lesseries ‘Dans’, gegeven door Dance Centre Amersfoort.

3-jun – Willem van Oranjeschool – workshops ‘Djembé’, gegeven op locatie in de Muziekschool Barneveld      


3-jun – Willem van Oranjeschool – workshop beeldend ‘Spetterende dieren’, gegeven door Atelier Hupsakee.    

3-jun – Plantijn – start diverse workshops en lesseries ‘Dans’, gegeven door Dance Centre Amersfoort.

3-jun – Willem van Oranjeschool – workshops ‘Djembé’, gegeven op locatie in de Muziekschool Barneveld      

8-jun – Eben Haëzerschool – start drie lesseries Erfgoed ‘Maken van sleutelplankje’, gegeven op locatie in het Houtsnijmuseum.

17-jun – Rehobotschool (B)SO- ‘workshop Djembé’, gegeven op locatie in Muziekschool Barneveld.      

21-jun – De Branding Veller – Vijf workshops beeldend ‘Mozaïek’  gegeven door Atelier hupsakee.             

21-jun – Pr. Willem Alexanderschool – Twee workshops drama/theater ‘Half mens en half dier‘ en 2 workshops ‘Het journaal’, gegeven op locatie in het Schaffelaartheater door Susannah Iseger Producties.    

22-jun – De Lijster – Vijf workshops ‘Een hele dag theater voor en door de hele school’, gegeven voor Susannah Iseger Producties

22-jun – De Branding Veller – Vijf workshops beeldend ‘Mozaïek’ gegeven door Atelier hupsakee. 

22-jun – Rehobothschool SBO – workshop beeldend ‘Graffiti’, gegeven door Atelier Hupsakee.             

23-jun – De Branding Veller – drie workshops beeldend ‘Graffiti’, gegeven door Atelier Hupsakee.

24-jun – Rehoboth (B)SO – bezoek een het Pluimveemuseum voor de workshop ‘Blij met kip en ei’.

28-jun – De Branding Norschoten – drie workshops beeldend ‘Graffiti’, gegeven door Atelier Hupsakee.

29-jun  – De Branding Norschoten – drie workshops beeldend ‘Mozaïek’, gegeven door Atelier Hupsakee